Aktualności

20-02-2018Targi Obróbki Drewna LUBDREW

Targi LUBDREW to jedyne we wschodniej Polsce specjalistyczne wydarzenie dedykowane branży drzewnej. Cieszące się rosnącą popularnością wśród zwiedzających Targi Obróbki Drewna, z roku na rok gromadzą nowych wystawców. Szeroki zakres tematyczny tego wydarzenia pozwala na zapoznanie się z najnowszymi produktami dostępnymi na rynku, takimi jak: maszyny i urządzenia dla przemysłu tartacznego i meblarskiego, maszyny i urządzenia do obróbki drewna, narzędzia ręczne i elektronarzędzia oraz materiały, chemikalia, komponenty i akcesoria dla meblarstwa. Uzupełnieniem oferty maszyn stanowić będą maszyny do produkcji pelletu i brykietu oraz specjalistyczne oprogramowanie.

LUBDREW to idealne miejsce do spotkań i wymiany doświadczeń oraz informacji dla właścicieli i pracowników zarówno małych zakładów, jak i dużych przedsiębiorstw specjalizujących się w obróbce drewna, czy też produkcji wyrobów z drewna. Trwające trzy dni spotkanie stanowi doskonałą możliwość do nawiązania kontaktów biznesowych. Targi, co roku skupiają liczne grono branżystów z całego kraju, jak również specjalistów zza wschodniej granicy. Wstęp na targi dla osób z branży jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji za pośrednictwem strony internetowej lub w biurze Targów w dniu wydarzenia.

Targi LUBDREW już tradycyjnie odbędą się wspólnie z Targami Budowlanymi LUBDOM. Zakres tematyczny LUBDOMU obejmuje m.in.: elementy konstrukcyjne, ściany i elewacje, materiały i chemię budowlaną, instalacje, stolarkę otworową, wyroby z drewna i podłogi.

Połączenie dwóch imprez pozwala na przedstawienie bogatszej oferty, a przenikanie się branży drzewnej i budowlanej pozwoli szerzej skorzystać z możliwości, jakie dają targi w relacjach B2B. 

W ubiegłym roku podczas trzech dni Targi LUBDREW oraz LUBDOM odwiedziło 8418 zwiedzających z czego blisko 1000 profesjonalistów  z branży drzewno-meblarskiej.

 

23-25 marca 2018

Targi Lublin S.A.

ul. Dworcowa 11, 20-406 Lublin,

Szczegóły: www.lubdrew.pl

 

wstecz
Copyright © 2004-2016 tartaki.com.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.